niedziela, 10 września 2017

Odlot czyli zakupy...

Oglądałam a potem kupowałam...dobrze że miałam osobę która nad tym panowała bo można tam było wydać majątek. Moje zainteresowanie to krzyzyki ale miałam możliwość kupienia czegoś extra...
Papugi ...malowane tło na którym wykleja się wzór koralikami ...już się nie mogę doczekać. Tego jeszcze nigdy nie robiłam więc jestem ciekawa.
www.DiamondDotz.com

Zestaw jest ok posegregowane i oznaczone nitki fajna kanwa czytelny wzór niestety brak igły .

Nici posegregowane ale brak znaczków są tylko numery, kanwa ok., wzór wyraźny, igła obecna.

Wzór bardzo czytelny, nici posegregowane i oznaczone, kanwa piękna, igła obecna. Wszystko perfekcyjne.Tutaj trochę się rozczarowałam wzór powiedzmy że czytelny, kanwa ok., igła jest, niestety nici pisegregowane ale samemu trzeba dojść do tego jak je oznaczyć...dziwne będę wróżyła :) 

Jestem bardzo zadowolona z zakupów miałam oczywiście ochote na dużo więcej ale...no cóż życie. Mam nadzieję że kupię coś ładnego w listopadzie w Birmingham gdzie będzie podobne wydarzenie, oczywiście będę robiła zdjęcia. :) :)

3 komentarze:

  1. Ach... Raj!!! Wspaniała impreza! Ale bym tam zaszalała:)
    Baaardzo udane zakupy!!!

    OdpowiedzUsuń
  2. Jejku jakie fajne zakupy. Na tą damę z klatką poluję od dawna ale w zestawie nigdzie nie była dostępna. Schemat mam ale taki sobie. Szkoda,że ten zakupiony przez Ciebie też nie jest idealny.

    OdpowiedzUsuń